Szlabany Rzeszów

Rozwiązanie jakim są szlabany to idealny sposób na zabezpieczenie wjazdu na parkingi w różnych miejscach, jak na przykład we wspólnotach mieszkaniowych, obiektach publicznych czy firmach i przedsiębiorstwach.

Naszym Klientom oferujemy możliwość zamontowania szlabanów, które pozwolą na sprawne obsługiwanie ruchu zarówno na małych, jak i dużych parkingach. Mogą być one zamontowane przy firmach, przedsiębiorstwach, centrach handlowych, zakładach pracy, wspólnotach mieszkaniowych czy urzędach.

automatyka do bram rzeszów

Rozwiązanie jakim są szlabany to świetne zabezpieczenie tych obiektów, ponieważ doskonale sprawdzają się przy kontroli zarówno osób wjeżdżających i wyjeżdżających. Dzięki temu właściciele obiektu zawsze mają kontrolą nad tym, kto aktualnie korzysta z parkingu.

Szlabany automatyczne stosujemy przede wszystkim do zabezpieczenia wjazdu osiedli mieszkaniowych, terenów przemysłowych, firm i parkingów zbiorowych. Szeroki wybór modeli szlabanów pozwala dostosować je do wymogów technicznych i wizualnych. W ofercie posiadamy dużą gamę akcesoriów – firanki, podpory stałe i ruchome, lampy ostrzegawcze lub oświetlenie LED ramienia szlabanu.

Montowane przez nas szlabany składają się z jednostki sterującej z centralą, silnika oraz ramienia o wybranej spośród dostępnych długości. W zależności od wymagań Klienta ramię może zostań zamontowane prawostronnie lub lewostronnie. Nowoczesne konstrukcje naszych szlabanów  sprawiają, że ich obsługa jest niesamowicie łatwa i wygodna. Dodatkowo nasze szlabany są także w pełni bezpieczne w czasie użytkowania.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły naszej oferty. Napisz do nas lub zadzwoń, a my chętnie przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę. Zapraszamy do współpracy, jeśli interesuje Cię oferta jaką są szlabany Rzeszów.

Nasze usługi świadczymy na terenie Podkarpacia, między innymi w takich miastach jak: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Dębica, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Raniżów, Tyczyn oraz Dynów.

INFERNO - baner poziomy