Kontrola przejścia Rzeszów

Zabezpieczenie przejść, które charakteryzują dużym natężeniem ruchu pieszych powinno być priorytetową sprawą dla każdego. Nasza firma, stawiając sobie za cel zabezpieczenie takich miejsc oferuje możliwość zamontowania automatyki przejścia w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych zamontowaniem wspomnianej automatyki przejścia, zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań związanych z naszą ofertą. Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie z nich.

kontrola przejścia

Decydując się na zamontowanie automatyki przejścia w Rzeszowie zachęcamy także na połączenie jej z systemami kontroli dostępu. Pozwoli to nie tylko na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, ale także da możliwość kontroli osób wchodzących i wychodzących. Dzięki temu Państwa firma zostanie odpowiednio zabezpieczona.

Kontrola przejścia to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w obiektach sportowych, stacjach metra, budynkach użyteczności publicznej czy też dużych zakładach przemysłowych i firmach. Oferowane przez nas możliwości zamontowania automatyki przejścia zapewniają bezpieczeństwo na wysokim poziomie, przy równoczesnych małych gabarytach. Duży wybór różnych bramek, od małych i eleganckich, po duże zapewniające bezpieczeństwo w dużych przestrzeniach. Omawiane bramki wykorzystywane w automatyce przejścia mogą być z powodzeniem wykorzystane zarówno w dużych halach produkcyjnych, jak i mniejszych eleganckich miejscach, takich jak hotele, SPA czy siłownie.

Kontrola przejścia pozwala nam na kontrolę pieszych w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak: obiekty sportowe, metro, budynki użyteczności publicznej lub duże zakłady pracy.

Może być połączona z systemami kontroli dostępu. Dostosowanie do różnych kryteriów możliwe jest dzięki bogatej ofercie urządzeń – Tripod, bramki mechaniczne i elektromechaniczne, słupki obrotowe ze skrzydłami, automatyka do drzwi uchylnych i przesuwnych.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa podkarpackiego: Dębica, Kolbuszowa, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów, Tyczyn, Dynów, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Ropczyce oraz Raniżów.

INFERNO - baner poziomy